Výuka od 4.1.2021

Na základě rozhodnutí MŠMT ze dne 23.12.2020 opět vzdělávání přechází do 5.stupně- tzn.že speciální třídy v Havlíčkově ulici, přípravná třída a 1.-2.ročník pokračují v prezenční výuce ve škole, žáci 3.-9.ročníku se opět vrací k online výuce dle již dříve užívaného rozvrhu. Pro druhý stupeň zde připojujeme rozvrh. Pokud se učitel s dětmi nedohodne jinak, začíná online výuka denně v 9,00h. Žák musí ovšem povinně pracovat i na ostatních pracech a projektech všech předmětů formou samostatných úkolů. Pro předměty bez online výuky opět naleznou žáci zadání v MS TEAMS nejdříve 4.1. Pro žáky, kteří mají problém s připojením, či se nemohou připojit z jiného důvodu, bude opět v provozu denně pro vydání a vracení úkolů recepce ve škole, v pondělí 4.1. od 12,00 do 16,00h. 

Pro nemoc se lze z online výuky omluvit a vypracovat úkoly formou offline, ovšem žáka omlouvá pouze zákonný zástupce- připomínáme školní řád jako přílohu pro distanční výuku-též již zde zveřejňovaný.

Obědy pro žáky bez prezenční výuky budou umožněny vždy od 12,30h., ty je třeba přihlásit v pondělí 4.1. do 8,00h.

DDM opět mimo provoz. 
 

Mgr. Ivana Hykyšová
zástupce ředitele,
výchovný poradce
 
Přílohy a dokumenty:
Download this file (rozvrh online výuka web.pdf)rozvrh online výuka web.pdf