Informace pro strávníky

Prosím strávníky, kteří platí stravné přes účet, aby uhradili zálohy na září v tomto týdnu/zálohy jsou vždy měsíc dopředu/ a oznámili, od kdy začnou chodit na obědy. Strávníci , kteří budou platit hotově, mohou platit každý den od 7,30 hodin do 14 hodin. 
 
Ve středu 1.9.2021 budou obědy vydávány pouze od 11 hodin do 12 hodin, proto prosím o přihlášení nejdéle 1.9.2021 do 7,30 hodin. 2.9. a 3.9.2021 budou obědy vydávány od 11,40 do 13,30 hodin. Od 6.9.2021 již běžný režim školní jídelna až do 14,00.
 
 
Ceny obědů zůstávají stejné , ceny karty na výdej obědů a plastového pouzdra ve výši 40 korun taktéž zůstávají stejné. Prosím zkontrolovat, zda máte funkční karty k odběru jídla, jinak prosím zakoupit u vedoucí ve školní jídelně.
 
Prosím rodiče nebo zákonné zástupce o řádné vyplnění přihlášky ke stravování, kterou obdržíte v kanceláři ŠJ nebo Vám ji rozdají třídní učitelé ve třídách.
 
Děkuji předem za spolupráci a popřeji všem strávníkům velikou chuť do nového školního roku !
 
Další informace u vedoucí školní jídelny v kanceláři ŠJ       
Baráková Jiřina