Požadavky na sešity a pomůcky pro 5.třídu

 

 

 

úkolníček/notýsek – velikost A6

Čj – 2x 544, 1x 524

Aj – 1x 544

Hv – 1x notový sešit (pouze pro nově příchozí, zbytek může pokračovat v sešitu z minulého roku)

Ma – 1x 440, 1x 465, 1x 524

Vl – 1x 564

Př – A4 eurodesky 30 ks + měkký obal „rychlovazač“

Vv – 20x čtvrtka, 1x sada barevných papírů, pastelky, obyčejná tužka, guma, vodovky, fixy (balení alespoň 10 ks), voskovky, nůžky, lepidlo ve rtěnce, kelímek, hadr, štětce ploché 2 ks, tuš, lihový fix, zástěra/staré vetší tričko – většinu věcí žáci využijí také na Pč

Pč – lepidlo Herkules, pravítko, 1x sada barevných papírů, 10x čtvrtka, rukavice (NE gumové)

Tv – bílé triko s krátkým rukávem, kraťasy bez zipů, tepláky, mikina s dlouhým rukávem bez kapes a zipů, ponožky, pevná sportovní obuv (ne jarmilky), gumička do vlasů, NENOSIT – umělé nebo dlouhé nehty, piercing, dlouhé visací náušnice