Vážení rodiče,
školní rok 2023-2024 byl zahájen. Škola vyučuje ve všech ročnících dle inovovaného školního vzdělávacího programu "Živá škola" s vizí vyváženého učení ve všech oblastech, které člověk potřebuje k pochopení světa, s otevřeným postojem ke změnám, k partnerství a orientací na osobnostní a sociální rozvoj žáků.
Do školních tříd nastoupilo celkem  žáků (včetně detašovaného pracoviště Havlíčkova). Na škole jsou zřízeny dvě přípravné třídy. Součástí školy je Dům dětí a mládeže. Více informací na www.volnasek.cz

Telefonní čísla školy:
 474 375 958         kancelář školy (omluvenky)
 731 133 616         školní jídelna
 474 375 924         ředitel školy