Vážení rodiče,
školní rok 2017-2018 byl zahájen. Škola začala vyučovat ve všech ročnících dle inovovaného školního vzdělávacího programu "Živá škola" s vizí vyváženého učení ve všech oblastech, které člověk potřebuje k pochopení světa, s otevřeným postojem ke změnám, k partnerství a orientací na osobnostní a sociální rozvoj žáků.
Do školních tříd nastoupilo celkem 246 žáků (včetně detašovaného pracoviště Havlíčkova). Na škole jsou zřízeny dvě přípravné třídy. V budově školy pracuje Dům dětí a mládeže. Více info na www.volnasek.klnet.cz

NOVĚ - Nabídka pro rodiče i žáky naší školy → Služby školního psychologa (lze kontaktovat prostřednictvím výchovného poradce)

Telefonní čísla školy:

474 375 958         kancelář školy (omluvenky)
 731 133 616         školní jídelna
 474 375 924         ředitel školy
 731 133 624         školní družina

Attachments:
Download this file (školni psycholog klášterec.pdf)školni psycholog klášterec.pdf[ ]398 kB